skutery-poznan.pl

Pod tym adresem internetowym (skutery-poznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!