skutery-poznan.pl

Pod tym adresem internetowym (skutery-poznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich zmian. Gratis poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!