www.skutery-poznan.pl

Pod tym adresem internetowym (www.skutery-poznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z największych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!