skutery-poznan.pl

Pod tym adresem internetowym (skutery-poznan.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaintrygują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich uwag. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!